ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Mezoterapie omlazení pleti

Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky.

Objednat

Co je Mezoterapie?

Mezoterapie je velmi účinné komplexní ošetření, které působí nejen jako omlazující kúra. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky díky drobným mikroinjekcím, které pronikají do kůže a vpravují do ní potřebné látky, jež tělo už dostatečně nevytváří. Pleť tak po ošetření zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu. Mezoterapie tak zpevňuje ochabující pokožku, a tím podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemným a přirozeným způsobem.

Mezoterapie vychází ze studií a dlouhodobých poznatků prováděných v Evropě i USA. Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a také třeba hřbetů rukou. Často využívána k léčbě celulitidy, strií, akné, kuperózy a vypadávání vlasů. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy mezoterapie

 • Regenerace pokožky. Hloubková hydratace
 • Hyper-pigmentace. Jizvičky po akné i akné
 • Vrásky. Chrono stárnutí a foto stárnutí
 • Rozšířené póry. Mastná pleť
 • Vypnutí pleti
 • Stažení pórů
 • Zesvětlení pigmentací
 • Zlepšení akné

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Krk
 • Dekolt
 • Podbradek
 • Lícní kosti
 • Postup ošetření mezoterapie

 • Důkladné očištění korekční oblasti. Tento postup se provádí v rukavicích. Povinné pre-dezinfekční ošetření kůže pacienta. Dost často používají chlorhexidin, oktinisept, alkohol, sterilium.
 • Pokud klient má suchou, citlivou pleť pre-dezinfekční přípravky na bázi alkoholu se nepoužívají, protože během ošetření do kůže může dostat alkohol, což způsobuje nepříjemný pocit pálení.
 • Je vhodné provádět přípravné kosmetické procedury, které odstraní zbytky odumřelých buněk z povrchu kůže.
 • Aplikace speciálně vybraných kosmetických přípravků, které posilují účinek a zklidňují pokožku.

Mezoterapie omlazení pokožky od 2 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Mezoterapie - velmi účinný anti-agingový zákrok a patří mezi oblíbené a funkční metody omlazení pleti. Provádí se přímým injekčním zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Konzultace (odečítá se od ceny I. ošetření) 450 Kč

Obličej 2 500 Kč

Krk 2 500 Kč

Dekolt 2 500 Kč

Hřbety rukou 2 500 Kč

Často kladené dotazy

Po dvou nebo třech procedurách. Mezoterapie umožňuje, aby lék snadno pronikl do vnitřních vrstev pokožky, tj. dodával potřebné látky přímo do buňky.
Chcete-li dosáhnout dlouhodobého efektu, je třeba 8-10 ošetření (v závislosti požadavcích a reakci organismu na ošetření). Mezoterapie je individuální technika. Přesný počet procedur, může určit lékař. Pro léčbu celulitidy je zapotřebí 5 až 15 procedur, pro zeštíhlení - 4-10, aby se omezila ztráta vlasů - 10-15, aby se vyhladila a rozjasnila pokožka obličeje -4-8, aby se odstranily kruhy pod očima - 1-4.
Několik dní po zákroku se nedoporučuje: - Používání alkoholu a drog - to může způsobit nepředvídatelné reakce; - Opalování na pláži nebo v soláriu, což může vést k pigmentaci kůže; - Návštěva lázně nebo sauny, bazénu, aktivní sportovní trénink - zvýšená teplota a fyzická aktivita přispěje k urychlenému odstranění zavedených látek z kůže. - Během této doby nepoužívat make-up.

Mohlo by Vás také zajímat

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která...
Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit...
Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických...
Naši partneři
Naši partneři

Stále máte dotazy?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět.

Anna
Customer Support BS Clinic

Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

Start Chat with