ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍ LINKY

Permanentní make-up linek zvýrazní oči a prohloubí váš pohled. Permanentní linky vám ušetří čas i starosti s nalíčením perfektních očních linek.

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍ LINKY

CO JE TETOVÁNÍ OČNÍCH LINEK?

Permanentní make-up linek, často nazývaný tetování linek, je jednoduchou cestou pro ty, kteří se nechtějí každé ráno kreslit s bezchybným tvarem oční linky, aby dodali svému pohledu na výraznosti. Permanentní linky lze aplikovat jak pouze k linii řas, čímž docílíme efektu přirozeného prohloubení pohledu, tak jako silnější linku lemující a zdokonalující tvar oka. Možná máte už svůj vysněný tvar očních linek, který byste si chtěla umět nalíčit, doporučujeme však vaše očekávání konzultovat se specialistkou, která vám doporučí vhodný tvar i odstín pigmentu, aby permanentní linky vypadaly dobře a dělaly vám radost každý den.

Jak permanentní make-up linek funguje?

Při tetování linek aplikujeme barevný pigment do svrchních vrstev kůže za pomoci jednorázové jehly. Tvar i intenzitu barevného pigmentu lze upravit při následné korekci.

Výdrž permanentního make-upu linek je individuální, obvykle 1-4 roky, záleží hlavně na péči, kterou oblasti očí věnujete.

Před samotným zákrokem permanentních linek doporučujeme absolvovat nezávaznou konzultaci se stylistkou permanentního make-upu, která vám vysvětlí, jaká rizika s sebou permanentní make-up nese, ve kterých případech byste jej podstupovat neměla (jde například o období těhotenství a kojení, období onkologické léčby či kožní onemocnění v oblasti, kde chcete permanentní make-up), a jak byste o tetování očních linek měla pečovat.

Zároveň vám také na základě zkušeností i tvaru vašich očí poradí s výběrem vhodné techniky linky pro vás – ne každému sluší výrazné černé linky protažené do kočičího oka.

V případě, že už přijdete přímo na permanentní make-up linek, počítejte s tím, že se specialistkou strávíte 1,5-3 hodiny. Záleží, zda budete chtít linky horní i dolní, a také jak výrazné linky vám bude specialistka vykreslovat.

Stylistka permanentního make-upu vám nejprve nakreslí linky běžnou tužkou na oči, společně se podíváte, zda tvar a výraznost linky odpovída vašim představám i tvaru vašeho oka.

První náčrt linek do kůže je nezbytné aplikovat bez anestetického krému, který by mohl později ovlivnit hloubku usazení pigmentů. Načrtávání je však záležitost několika málo minut a nejde o nijak bolestivou proceduru. Poté je již na plochu nanesen anestetický krém a další vykreslování permanentních linek už probíhá na kůži zbavené citlivosti.

Pro co nejlepší efekt permanentního make-upu linek je třeba o čerstvé tetování linek pečovat dle instrukcí specialistky. Vždy doporučujeme ošetřovat oblast permanentního make-upu micelární vodou a speciálním výživně ochranným balzámem. Dále je vhodné vyhýbat se příliš vlhkým a horkým prostředím jako je sauna či bazén, neopalovat se ani nenavštěvovat solárium. Pigment tak dostane dostatek času, aby s v kůži usadil a tělo jej zbytečně nevyloučilo. Po 4-6 týdnech od první aplikace lze provést korekci, na které stylistka doplní pigment, který se neusadil a případně poupraví i tvar či intenzitu tetování linky.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍ LINKY INDIKACE A PŘÍNOSY

nevýrazné oči
každodenní potřeba líčení
asymetrie v oblasti oč
mdlý pohled
citlivé oči špatně snášející líčení
zvýraznění kontury očí
krásné oči bez nutnosti líčení
vyrovnání asymetrie očí
prohlubení poled
vhodné i pro nositele kontaktních čoček

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Horní linky

Horní linky

Dolní linky

Dolní linky

Horní i dolní linky

Horní i dolní linky

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Konzultace se specialistkou ohledně tvaru a šířky permanentního make-upu očních linek.
02
Předkreslení tetování linek tužkou na oči, úprava na základě dohody s klientkou.
03
První náčrt tetování linek s následným znecitlivěním oblasti za pomoci anestetického krému.
04
Vykreslení tvaru a intenzity očních linek pomocí jednorázové jehly a pigmentu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP LINKY. CENA

OD 1 950 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Dozvíte se od ní vše, co potřebujete vědět o průběhu a možnostech permanentního make-upu linek, o přípravě i péči o čerstvé permanentní linky. Taktéž vám vysvětlí, proč je dobré využít možnost první korekce permanentního make-upu, kterou mají klienti s permanentními linkami od nás za zvýhodněnou cenu.

Permanentní makeup: oční linky horní

3 500 Kč

Permanentní makeup: oční linky dolní

2 950 Kč

Perm. makeup: oční linky horní i dolní

4 600 Kč

První korekce po 30-60 dnech

1 950 Kč

PERMANENTNÍ MAKE-UP LINKY
PERMANENTNÍ MAKE-UP oční linky
Image is not available
PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍ LINKY
 1. řešení pokud se nechcete denně líčit
 2. přirozené zvýraznění očí
 3. hlubší a dramatický pohled
 4. skrytí asymetrie v oblasti očí
 5. optické vytvarování oka

...
Jana K.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak dlouho trvá tetování očních linek a k čemu je pak první korekce?

Permanentní make-up očních linek bude specialistka dělat i s přípravou přibližně 1.5-2 hodiny (záleží zda pouze horní/dolní linky či obojí). V průběhu prvního měsíce se z kůže většinou vyloučí 40-60% barevného pigmentu, kterému se nepodaří usadit, proto doporučujeme po 4-6 týdnech, které kůže potřebuje na zhojení, korekci, při které stylistka upraví tvar i intenzitu barvy tetování linek.

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika