ul. Rumunská 12, Praha

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou jsou využívány k vyhlazení vrásek, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou. Ošetření výplněmi nemění mimiku, ale zjemňuje rysy a činí obličej svěží a mladší. Téměř okamžitý a velmi dlouhotrvající efekt.

VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU

POPIS SLUŽBY

Při odstraňování vrásek kyselinou hyaluronovou se injekční technikou aplikuje gelovitá látka (kyselina hyaluronová) do vrásek v oblasti obličeje, krku a dekoltu. KKyselina hyaluronová se vyskytuje v naší pokožce, tudíž je to látka tělu vlastní. Z výsledku se po aplikaci můžete těšit přibližně 6-12 měsíců, poté se postupně vstřebává. V případě opakované aplikace se doba viditelného efektu prodlužuje.

Je naprosto přirozené, že s přibývajícími roky množství kyseliny hyaluronové klesá a to je důvod, proč pokožka ztrácí mladistvý vzhled a svěžest. Zprvu se objevují malé vrásky, které se v důsledku působení ultrafialového záření ze slunce, špatných návyků – tabákový kouř a životního stylu postupem času stále více prohlubují.

Mezi nejčasnější příznaky stárnutí patří ztenčení pokožky, ztráta plnosti kontur obličeje, výskyt vrásek a unavený vzhled i přesto, že dostatečně odpočíváme.

Aplikace kyseliny hyaluronové pomáhá pleť hydratovat a podporuje opětovnou tvorbu kolagenu.

Proč jsou injekce kyseliny hyaluronové tolik oblíbené?

Ošetření kyselinou hyaluronovou je u klientů velmi oblíbené hned z několika důvodů. Po proceduře, která trvá jen několik minut je efekt okamžitě viditelný, vypadá přirozeně a nemění výraz obličeje. U správně aplikované výplně kyselinou hyaluronou tak nikdo nikdy nebude mít žádné podezření, že jste nějaké úpravy podstoupili.

Injikovaná kyselina hyaluronová bohatě zvlhčuje pokožku, vyplňuje její vrásky, dodává objem tkáním, profiluje kontury obličeje a zlepšuje barevný odstín pokožky.

Jak funguje ošetření kyselinou hyaluronovou a kdy jsou vidět výsledky?

Kyselina hyaluronová přitahuje vodu, zajišťuje, že vlhkost je udržována v buňkách a je přítomna v přirozené formě v lidském organismu. Injekční kyselina hyaluronová se používá ke snížení vzhledu jemných linek a vyhlazení vrásek, záhybů obličeje a k vytvoření struktury a objemu obličeje a rtů. Účinky injekční kyseliny hyaluronové se projeví ihned po zákroku a následně ještě v průběhu pár týdnů.

Co dělat před ošetřením?

Lékař nejprve zkontroluje anamnézu pacienta. Následně posoudí stav a zda může být ošetřen. Ošetřované oblasti by měly být udržovány čisté. Pokud dojde k infekci kůže, je třeba léčbu odložit, dokud neodezní. Pacienti, kteří užívají léky na ředění krve (aspirin, ibuprofen, některé rostlinné léky), by je měli vysadit dva týdny před injekcí se souhlasem lékaře, který jim je předepisuje.

Kontraindikace pro injekční výplně kyselinou hyaluronovou

Ačkoliv jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, autoimunitní onemocnění, celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar.

Jak dosáhnout dokonalého výsledku?

Injekce kyseliny hyaluronová a její cena závisí na množství a značce aplikované výplně. Lze ji také kombinovat s dalšími zákroky na naší klinice. Většinou s aplikací botulotoxinu, plazmaterapií, omlazující mezoterapií nebo Aptos nitěmi. Případná další ošetření nejeprve ale doporučujeme konzultovat s naším lékařem.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

INDIKACE A PŘÍNOSY

hluboké vrásky mezi obočím. vpadlé kruhy pod očima
vrásky od nosu ke koutkům úst (tzv. nosoretní rýhy)
jemné jednotlivé vrásky na tvářích a kolem úst
ustupující brada
vpadlé jizvy po akné
výrazně povolena pokožka dolní čelisti
zmenšení a vypnutí vrásek
okamžitý a dlouhotrvající efekt
obnovení plnosti obličeje, celkový minilifting tváře
mladistvý a přirozený vzhled
pozvednutí kontur, zvednutí ústních koutků
modelace ustupující brady a vyrovnání kontury dolní čelisti

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Rty

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Na konzultaci s lékařem proberete, jaké vrásky či neduhy na vaší pleti vás trápí. Lékař zhodnotí, zda je pro vás vhodné řešení použití výplňového materiálu a vyberete značku.
02
Používáme nejkvalitnější materiály na trhu. Výrobci obvykle nabízí několik typů výplní s odlišnou koncentrací kyseliny hyaluronové, každá je vhodná pro určité použití (na jemné vrásky, na hluboké vrásky, na kruhy pod očima).
03
Aplikace výplně (kyseliny hyaluronové) trvá cca 15-30min. Zákrok probíhá v lokální anestezi krémem Emla, ale řada zákaznic podstupuje aplikaci výplní zcela bez anestezie, výkon je tedy bolestivý jen minimálně. Výplně se pak do pleti aplikují injekčně s využitím velmi tenké speciální jehly.
04
Změna je viditelná ihned a během aplikace ji můžete za pomocí zrcátka korigovat spolu s lékařem. Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí a otok, které ale můžete zakrýt make-upem a navrátit se do běžného pracovního dne, není třeba žádné rekonvalescence.

VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU. CENA

OD 5 500 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční výplně vám tak za méně než 30 minut dokážou velmi přirozeně vyplnit vrásky nejen na obličeji. Krásného efektu si můžete užívat více jak 6 měsíců. Efekt výplní je patrný ihned po aplikaci.

Obličej JUVEDERM

7 800 Kč

Obličej BELOTERO

5 800 Kč

Obličej STYLAGE

6 500 Kč

Obličej TEOSYAL

6 800 Kč

Obličej DERMASTYLE

5 500 Kč

Image
VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
Image is not available
VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Téměř bezbolestné ošetření
 2. Velmi přirozený výsledek
 3. Okamžitý a dlouhotrvající efekt trvající až 18 měsíců
 4. Bez chirurgického zásahu
 5. Aplikace látky tělu vlastní (kyselina hyaluronová se běžně nachází v těle)

"Už po několikáté jsem absolvovala výplň nosoretní rýhy kyselinou hyaluronovou a nemohu si zákok vynachválit! Skvěle drží, cca po roce chodím na dopíchnutí, stačí pak již jen minimum. Beautyshape CLINIC doporučuji a těším se na další návštěvu!" Kristýna T.

VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
Image is not available
VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Téměř bezbolestné ošetření
 2. Velmi přirozený výsledek
 3. Okamžitý a dlouhotrvající efekt trvající až 18 měsíců
 4. Bez chirurgického zásahu
 5. Aplikace látky tělu vlastní (kyselina hyaluronová se běžně nachází v těle)

"Na výplň kyselinou hyaluronovou chodím pravidelně už druhým rokem. A výsledky jsou opravdu perfektní. Ošetření na Beauty Shape Clinic doporučuji všem, kteří chtějí vypadat dobře. Ošetření proběhlo v příjemném prostředí a skoro to nebolelo." Radka O.

VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
Image is not available
VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU
 1. Téměř bezbolestné ošetření
 2. Velmi přirozený výsledek
 3. Okamžitý a dlouhotrvající efekt trvající až 18 měsíců
 4. Bez chirurgického zásahu
 5. Aplikace látky tělu vlastní (kyselina hyaluronová se běžně nachází v těle)

"Je mi 37 let a už nějakou dobu mě trápily takové ty vrásky kolem koutku úst. Zbytečně jsem kvůli nim vypadala starší. Nechala jsem si je vyplnit kyselinou hyaluronovou. I další drobné nedokonalosti. S výsledkem jsem moc spokojená. Návštěvu beautyshape kliniky doporučuji." Ilona K.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak dlouho zákrok trvá?

Délka ošetření závisí na rozsahu ošetřované oblasti. Může trvat 15 minut ale i hodinu, pokud se jedná o tekutý lifting (mini facelift).

Exkluzivní nabídka

Plastika horních víček

12 000 Kč     15 000 Kč

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

PŘIJÍMÁME K PLATBĚ POUKÁZKY NAŠICH PARTNERU

edenred
sodexo

NAŠI PARTNEŘI

Image

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420
Search
  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  logo

  BEAUTYSHAPE Clinic
  Klinika estetické medicíny.
  Profesionální estetické služby‎, zkušení lékaři, příjemné prostředí, špičkové vybavení.
  Pracujeme v oblasti krásy od roku 2004

  Naše služby

  KONTAKTY

  ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika