ul. Lublaňská 13, 120 00, Praha 2, Česká republika

Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku v problémových partiích, které se nedaří zmenšit cvičením nebo vhodnou dietou.

Injekční lipolýza zbaví nadbytečného tuku v obličeji

Jedním z nejvíce znepokojivých problémů, které se týkají i mladých žen, je ztráta přesných kontur obličeje (vč. vzniku dvojité brady).

Většinou je dvojitá brada spojována s vyšší váhou, což sice pravda je, ale trpí na ni i štíhlí lidé. Dvojitá brada vzniká ztrátou elasticity kůže a ukládáním většího množství tuku do oblasti podbradku. Injekční lipolýza je jednou z nových nechirurgických metod, které odstraňují lokálně uložené tuky z brady a tváře, které nelze odstranit pomocí fitness a diety.

Nejvhodnějšími adepty pro toto ošetření jsou ženy mladšího a středního věku, jejichž pokožka je stále poměrně pružná a schopná stažení.

Injekční lipolýzou člověk nejen odbourá přebytečný tuk, ale také posílí a stabilizuje oválný tvar obličeje a vypnutí pokožky. Ošetření se provádí injekční aplikací speciálního roztoku (lipolitika) do vybrané oblasti, kde následně dochází k odbourávání tuku. Spolu s lipolitikami jsou do pokožky vpraveny také aminokyseliny a vitamíny.

Injekční lipolýza: indikace a přínosy ošetřeni

 • Místní tukové zásoby (dvojitá brada, líce)
 • Oslabené vypnutí svalů na obličeji
 • Silná ptóza měkkých tkání
 • Jasná oválná tvář bez přebytečných tukových zásob
 • Zesílená svalové vypnutí
 • Pozvednutí měkkých tkání

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Krk
 • Podbradek
 • Lícní kosti

Postup ošetření (zákroku) injekční lipolýzy

 • Před zahájením léčby je doporučeno poradit se se zkušenými dermatology na naší klinice. Před podáním léčiva musí být pokožka vyčištěna od make-upu pomocí kosmetiky a ošetřena antiseptickým roztokem. Při tomto ošetření může být použito anestetika, ale obvykle pacient nepociťuje žádné nepohodlí ani jiné nepříjemné pocity.
 • Poté lékař používá tenkou jehlu k přesnému vstříknutí léku s lipolytickým koktejlem do místních tukových oblastí. Ihned po provedení zákroku se znovu použije antiseptický roztok. Bezprostředně po léčbě se můžete vrátit domů a vrátit se k běžným aktivitám.
Injekční lipolýza

Zhubnout v obličeji. Injekční lipolýza cena

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod rozpouštění tuku. Před zahájením léčby provádí dermatolog kosmetické vyšetření pokožky pacienta, shromažďuje podrobné informace o jeho zdravotním stavu a předchozích kosmetických zákrocích. Na základě těchto údajů lékař určí postup léčby, zvolí vhodnou dávku léku a zóny jeho podání.
Injekční lipolýza 1 oblast
1 500 Kč
Tváře a podbradek
2 500 Kč
Balíček Tváře a Podbradek 2+1 za polovinu (ušetříte až 1 250 Kč!)
6 250 Kč
Balíček Injekční lipolýza 1 oblast 6+2 ošetření zdarma (ušetříte až 3 000 Kč!)
9 000 Kč

Často kladené dotazy

Ne, s pomocí lipolýzy můžete odstranit pouze menší množství tuku. Navíc Injekční lipolýza má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.
Pro optimální výsledek se může lipolýza zopakovat. Kolik ošetření bude vhodné Vám poradí lékař při osobní konzultaci. Injekční lipolýza obličeje se skládá z 2-3 procedur s intervalem 1-2 týdny.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně.
Injekční lipolýza se provádí již více než desetiletí, proto je to velmi bezpečná metoda. Zatím se neobjevil ani jeden vedlejší efekt vážného poškození života. Ve všech větších studiích na injekční lipolýzu byla prokázána bezpečnost této metody.
Injekční lipolýza se provádí již více než desetiletí, proto je to velmi bezpečná metoda. Zatím se neobjevil ani jeden vedlejší efekt vážného poškození života. Ve všech větších studiích na injekční lipolýzu byla prokázána bezpečnost této metody.
Naši partnery