ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

Injekční liposukce podbradku (lipolýza)

Trápí vás dvojitá brada? Chcete zhubnout v obličeji bez operace? Injekční lipolýza vás zbaví tuku v problémových partiích, které se nedaří zmenšit cvičením nebo vhodnou dietou.

Objednat

Injekční lipolýza pomůže se zbavit druhé brady

Jedním z nejvíce znepokojivých problémů, které se týkají i mladých žen, je ztráta přesných kontur obličeje (vč. vzniku dvojité brady).

Většinou je dvojitá brada spojována s vyšší váhou, což sice pravda je, ale trpí na ni i štíhlí lidé. Dvojitá brada vzniká ztrátou elasticity kůže a ukládáním většího množství tuku do oblasti podbradku. Injekční lipolýza je jednou z nových nechirurgických metod, které odstraňují lokálně uložené tuky z brady a tváře, které nelze odstranit pomocí fitness a diety.

Jak Injekční liposukce podbradku funguje?

Nejvhodnějšími adepty pro toto ošetření jsou ženy mladšího a středního věku, jejichž pokožka je stále poměrně pružná a schopná stažení.

Injekční lipolýzou člověk nejen odbourá přebytečný tuk, ale také posílí a stabilizuje oválný tvar obličeje a vypnutí pokožky. Ošetření se provádí injekční aplikací speciálního roztoku (lipolitika) do vybrané oblasti, kde následně dochází k odbourávání tuku. Spolu s lipolitikami jsou do pokožky vpraveny také aminokyseliny a vitamíny.

Liposukce podbradku. Injekční lipolýza

Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Injekční lipolýza: indikace a přínosy ošetřeni

 • Místní tukové zásoby (dvojitá brada, líce)
 • Oslabené vypnutí svalů na obličeji
 • Silná ptóza měkkých tkání
 • Jasná oválná tvář bez přebytečných tukových zásob
 • Zesílená svalové vypnutí
 • Pozvednutí měkkých tkání

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Krk
 • Podbradek
 • Lícní kosti
 • Postup ošetření (zákroku) injekční lipolýzy

 • Před zahájením léčby je doporučeno poradit se se zkušenými dermatology na naší klinice. Před podáním léčiva musí být pokožka vyčištěna od make-upu pomocí kosmetiky a ošetřena antiseptickým roztokem. Při tomto ošetření může být použito anestetika, ale obvykle pacient nepociťuje žádné nepohodlí ani jiné nepříjemné pocity.
 • Poté lékař používá tenkou jehlu k přesnému vstříknutí léku s lipolytickým koktejlem do místních tukových oblastí. Ihned po provedení zákroku se znovu použije antiseptický roztok. Bezprostředně po léčbě se můžete vrátit domů a vrátit se k běžným aktivitám.

Cena. Injekční lipolýza od 1 750 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod rozpouštění tuku. Před zahájením léčby provádí dermatolog kosmetické vyšetření pokožky pacienta, shromažďuje podrobné informace o jeho zdravotním stavu a předchozích kosmetických zákrocích. Na základě těchto údajů lékař určí postup léčby, zvolí vhodnou dávku léku a zóny jeho podání.

Injekční lipolýza 1 oblast 1 750 Kč

Tváře a podbradek 2 500 Kč

Balíček Tváře a Podbradek 2+1 za polovinu (ušetříte až 1 250 Kč!) 6 250 Kč

Balíček Injekční lipolýza 1 oblast 6+2 ošetření zdarma (ušetříte až 3 500 Kč!) 10 500 Kč

Často kladené dotazy

Ne, s pomocí lipolýzy můžete odstranit pouze menší množství tuku. Navíc Injekční lipolýza má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.
Pro optimální výsledek se může lipolýza zopakovat. Kolik ošetření bude vhodné Vám poradí lékař při osobní konzultaci. Injekční lipolýza obličeje se skládá z 2-3 procedur s intervalem 1-2 týdny.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně.
Injekční lipolýza se provádí již více než desetiletí, a jedná se o velmi bezpečnou metodu. Zatím se neobjevil žádný vážný vedlejší efekt. Ve všech větších studiích na injekční lipolýzu byla prokázána bezpečnost této metody.
Naši partneři