ul. Rumunská 12, Praha

12 Rumunska str., 120 00,
Prague 2, Czech Republic

Dermatologist

Nabídka práce estetická dermatologie

Přijmeme kožního lékaře Dermatologa do estetické ordinace na Praze 2

Přijmeme kožního lékaře dermatologa do zavedené ordinace estetické medicíny na Praze 2 na částečný či plný úvazek (po domluvě) na 1-3 pracovní dny v týdnu.

Náplň práce: péče o pacienty v oblasti dermatologie (ne venerologie), drobné dermatochirurgické výkony, výkony korektivní a estetické dermatologie, práce s lasery, administrativní činnost spojená s lékařskou dokumentací, komunikace s klienty. Vhodné i pro lékaře po jejich hlavním pracovním úvazku, v odpoledních a podvečerních hodinách.

Pokud vás zaujme pracovní náplň a splňujete dané požadavky, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Pracovní pozice: Lékaři v oboru Dermatovenerologie Praha

Požadujeme:

Specializovaná způsobilost (výhodou).
Pro absolventy a začínající lékaře možnost garanta, který jim pomůže s jejich pracovním rozvojem
Příjemné vystupování a spolehlivost
Výhodou bude, pokud budete mít praxi v oboru estetická medicína (vč. estetické dermatologie, použití laserů a dalších přístrojů).

Nabízíme:

Stabilní mzdové a pracovní podmínky. Klinika má již 5 let svou zavedenou klientelu
Hodinová mzda + provize
Zajímavou práci v mladém kolektivu
Aktivní podporu dalšího vzdělávání v oblasti laserové a estetické medicíny.
Moderně vybavené pracoviště
Hrazené vzdělávací kurzy v hodnotě 80,000Kč ročně
Flexibilní pracovní dobu; možnost spolupráce na HPP, DPP
Nástup možný ihned (případně dle dohody)

Nezávazně poptat tuto práce

+420
    I have given my consent to the processing of above personal data for my service booking purposes. I am infomed, that I can withdraw this consent by contacting BeautyShape.

    Plat:
    20 000 – 90 000 Kč/měsíc
    podle zkušeností a úvazku
    Místo pracoviště:
    Rumunuská 12, Praha 2
    (200m od metra I.P. Pavlova)
    Pracovní poměr:
    práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
    Smluvní vztah:
    pracovní smlouva, dohoda o provedení práce
    Vzdělání:
    VŠ, atestace v oboru DERMATOVENEROLOGIE je výhodou.
    Jazyky:
    Čeština (výborná), angličtina (mírně pokročilá)
    Vhodné i pro:
    osoby bez praxe
    Datum nástupu:
    možný ihned
    (případně dle dohody)

    Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte prosím své CV a motivační dopis spolu s fotografií.

    BEAUTYSHAPE Clinic

    0
    profesionálních služeb
    0
    spokojených pacientů
    0
    let jsme zde pro vás

    NAŠI PARTNEŘI

    BEAUTYSHAPE Prague
    Medical & Aesthetic Clinic
    Professional aesthetic services, experienced doctors, pleasant environment, superior equipment.
    We work in the field of beauty since 2004.

    Our services

    CONTACTS

    12 Rumunska str., Prague 2, 120 00, Czech Republic