ul. Rumunská 12, Praha

12 Rumunska str., 120 00,
Prague 2, Czech Republic

12 Rumunska str., 120 00,
Prague 2, Czech Republic

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která potřebuje vlnu hydratace a omlazení. Biorevitalizace účině bojuje se stárnutím, navrací pleti hydrataci a přirozenou krásu.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE

TMAVE KRUHY POD OCIMA

Ošetření biorevitalizace spočívá v injekčním podávání malých dávek čisté kyseliny hyaluronové neživočišného původu přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci pokožky, jedna její molekula spojuje 200-500 molekul vody pro zachování rovnováhy vlhkosti v tkáních. Je proto zřejmé, že funkcí kyseliny hyaluronové je především hydratace pokožky, díky které lze docílit mladistvého vzhledu pleti.

Jak biorevitalizace funguje?

Koktejl pro biorevitalizaci obsahuje vysokou koncentraci nezesítěné kyseliny hyaluronové (ve srovnání s mezoterapií), tyto dlouhé řetězce poskytují hydrataci i antioxidační a protizánětlivou podporu pokožky. Přidání dalších živin, jako jsou aminokyseliny, antioxidanty, minerály a vitamíny, pomáhá podporovat zdravou funkci kožních buněk. Po biorevitalizaci dochází díky hydrataci k výraznému zlepšení textury pleti a barvy pokožky obličeje.

Biorevitalizace však může být prováděna na jakékoli části těla, kde pokožka vyžaduje obnovu a hydrataci, za předpokladu, že je léčba bezpečná a prospěšná pro pacienta. Biorevitalizaci lze také použít při léčbě slabosti vlasů. Pacienti po biorevitalizaci vlasové pokožky mohou očekávat dodání hydratace vlasové pokožce i vlasům, které se díky tomu stanou pevnými a lesklými.

Samotné ošetření (zákrok) biorevitalizace trvá asi 30-60 minut. Pacientům se zvýšenou citlivostí může být podán lokální anestetický krém pro zmírnění jakéhokoli nepohodlí. Pacienti mohou po zákroku očekávat mírné zarudnutí i otok, který obvykle mizí po několika hodinách, jakmile se hydratace uvolní do pokožky.

Biorevitalizace se obvykle provádí ve třech samostatných ošetřeních, přičemž mezi ošetřeními je pauza přibližně jeden měsíc. Povaha této léčby umožňuje dlouhodobé výsledky a zvýšení hydratace pomocí nekomplikovaného postupu.

Ceny ošetření se vždy odvíjí od druhu a množství materiálu, který je pro zvolenou oblast nejvhodnější.

Pacienti by neměli po dobu několika hodin po zákroku na pleť nanášet kosmetické přípravky v místech, kde byla provedena biorevitalizace, neměli by pleť vystavovat UV záření a po dobu 2 týdnů po ošetření se vyhýbat saunování. Alespoň 2 dny po zárkoku by pacienti také neměli konzumovat alkohol, aby nenarušili proces hydratace pleti.

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

Pracujeme v oblasti krásy od roku 2011

BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE- INDIKACE A PŘÍNOSY

Snížená elasticita pokožky
Špatná kvalita pokožky vlivem stresu
Kouření a zašedlý vzhled pleti
Hydratace a osvěžení pokožky
Vyhlazení mimických vrásek
Potřeba hydratace suché pokožky
Malé a středně hluboké vrásky
Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pokožky
Zlepšení a sjednocení zdravého tónu pleti
Navrácení hydratace po vystavení pleti UV záření

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

Лицо

Obličej

Шея

Krk

Декольте

Dekolt

Руки

Ruce

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

01
Konzultace s našimi zkušenými dermatology a probrání všech možných řešení vašeho problému. Předmětem konzultace je i zdravotní stav klienta, vhodnost konkrétního zákroku a cena zvoleného zákroku.
02
Před samotným zákrokem biorevitalizace či redermalizace se na ošetřovanou oblast nanese, pro větší komfort klienta, znecitlivující mast, která působí cca 30-45 minut.
03
Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek pro biorevitalizaci nebo redermalizaci přesně do problematických míst. Injekční aplikace výplňových materiálů je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.
04
Ošetření biorevitalizace i redermalizace by se pro dlouhodobou hydrataci mělo aplikovat ve třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, je výsledek vidět po 2-3 týdnech a přetrvá 8-12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE.

CENA OD 1 200 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Biorevitalizace je pouze minimálně invazivní metoda obnovy a hydratace, která zahrnuje drobné injekce koktejlu kyseliny hyaluronové (HA), vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů do horních vrstev pokožky. Tento mix výživných přísad pomáhá docílit hluboké hydratace a oživení pokožky. Používá se jako ošetření v případě potřeby dodání hydratace, boje s pigmentací či známkami stárnutí.

Cena ošetření se vždy odvíjí od druhu používaného produktu pro biorevitalizaci a oblasti, která je ošetřovaná.

Oční okolí

1 200 Kč

Obličej Biorevitalizace (HYALURONIC ACID 2%)

1 600 Kč

Obličej Biorevitalizace AQUASHINE BTX 2ml nebo JALUPRO

3 500 Kč

Obličej Biorevitalizace JALU-PRO HMW 2ml

4 000 Kč

Obličej Redermalizace

3 500- 6 900 Kč

Image
HYALURONOVÁ REDERMALIZACE
Image is not available
HYALURONOVÁ REDERMALIZACE
 1. Podpora produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Dodává pokožce potřebnou míru hydratace
 3. Vyrovnává tón pleti a bojuje tak s pigmentací
 4. Obnovuje vitalitu a hydrataci, stahuje rozšířené póry
 5. Výrazný anti-age efekt

"Na klinice Beautyshape Clinic jsem už po několikáté a posledně po konzultaci s paní doktorkou jsme zvolily hyaluronovou biorevitalizaci. Z výsledku jsem absolutně nadšená a chtěla bych ošetření doporučit každému, koho začnou trápit první známky stárnutí nebo kdo má problem s tónem pleti. Určitě se objednejte." Jana K.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE
Image is not available
HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE
 1. Podpora produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Dodává pokožce potřebnou míru hydratace
 3. Vyrovnává tón pleti a bojuje tak s pigmentací
 4. Obnovuje vitalitu a hydrataci, stahuje rozšířené póry
 5. Výrazný anti-age efekt

"Prošla jsem u vás celou kúrou biorevitalizace a výsledky předčily veškerá moje očekávání! Ta hodinka každé aplikace se dá v pohodě vydržet. A ten výsledek za tu chvilku nepohodlí prostě rozhodně stojí. Děkuji. Díky vám se zase ráda ráno dívám do zrcadla." Marie S.

previous arrow
next arrow

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co je kyselina hyaluronová?
Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základní strukturu stavby kůže. Bohužel s postupujícím věkem se její množství snižuje a projevem je ztráta hydratace a stárnutí pokožky. Dodání kyseliny hyaluronové zpět do pokožky má blahodárné účinky při zmírňování jejího stárnutí. Obsah kyseliny hyaluronové najdete i v mnoha kosmetických přípravcích pro domácí péči, které zvyšují hydrataci pleti. Avšak pro pokožku je cena vpravení kyseliny hyaluronové přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky během biorevitalizace z hlediska hydratace nevyčíslitelná.

Exclusive offer

Biorevitalisation & redermalization

4 200 KČ     4 600 KČ

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

WE ALSO ACCEPT VOUCHERS FROM OUR PARTNERS

edenred
sodexo

OUR PARTNERS

Image

STILL HAVE QUESTIONS ABOUT THE PROCEDURE?

Fill in the form bellow and our managers will call you back

+420
Search
  I have given my consent to the processing of above personal data for my service booking purposes. I am infomed, that I can withdraw this consent by contacting BeautyShape.

  logo

  BEAUTYSHAPE Prague
  Medical & Aesthetic Clinic
  Professional aesthetic services, experienced doctors, pleasant environment, superior equipment.
  We work in the field of beauty since 2004.

  Our services

  CONTACTS

  12 Rumunska str., Prague 2, 120 00, Czech Republic