ul. Rumunská 12, 120 00,
Praha 2, Česká republika

ul. Rumunská 12, Praha 2, ČR

Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace

Biorevitalizace a hyaluronová redermalizace jsou kompletní anti-age ošetření pro pleť, která potřebuje vlnu hydratace a omlazení. Biorevitalizace účině bojuje se stárnutím, navrací pleti hydrataci a přirozenou krásu.

Objednat

CO JE HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE?

Ošetření biorevitalizace spočívá v injekčním podávání malých dávek čisté kyseliny hyaluronové neživočišného původu přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci pokožky, jedna její molekula spojuje 200-500 molekul vody pro zachování rovnováhy vlhkosti v tkáních. Je proto zřejmé, že funkcí kyseliny hyaluronové je především hydratace pokožky, díky které lze docílit mladistvého vzhledu pleti.

Jak biorevitalizace funguje?

Koktejl pro biorevitalizaci obsahuje vysokou koncentraci nezesítěné kyseliny hyaluronové (ve srovnání s mezoterapií), tyto dlouhé řetězce poskytují hydrataci i antioxidační a protizánětlivou podporu pokožky. Přidání dalších živin, jako jsou aminokyseliny, antioxidanty, minerály a vitamíny, pomáhá podporovat zdravou funkci kožních buněk. Po biorevitalizaci dochází díky hydrataci k výraznému zlepšení textury pleti a barvy pokožky obličeje.

Biorevitalizace však může být prováděna na jakékoli části těla, kde pokožka vyžaduje obnovu a hydrataci, za předpokladu, že je léčba bezpečná a prospěšná pro pacienta. Biorevitalizaci lze také použít při léčbě slabosti vlasů. Pacienti po biorevitalizaci vlasové pokožky mohou očekávat dodání hydratace vlasové pokožce i vlasům, které se díky tomu stanou pevnými a lesklými.

Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace

Samotné ošetření (zákrok) biorevitalizace trvá asi 30-60 minut. Pacientům se zvýšenou citlivostí může být podán lokální anestetický krém pro zmírnění jakéhokoli nepohodlí. Pacienti mohou po zákroku očekávat mírné zarudnutí i otok, který obvykle mizí po několika hodinách, jakmile se hydratace uvolní do pokožky.

Biorevitalizace se obvykle provádí ve třech samostatných ošetřeních, přičemž mezi ošetřeními je pauza přibližně jeden měsíc. Povaha této léčby umožňuje dlouhodobé výsledky a zvýšení hydratace pomocí nekomplikovaného postupu.

Ceny ošetření se vždy odvíjí od druhu a množství materiálu, který je pro zvolenou oblast nejvhodnější.

obrázek Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace

Pacienti by neměli po dobu několika hodin po zákroku na pleť nanášet kosmetické přípravky v místech, kde byla provedena biorevitalizace, neměli by pleť vystavovat UV záření a po dobu 2 týdnů po ošetření se vyhýbat saunování. Alespoň 2 dny po zárkoku by pacienti také neměli konzumovat alkohol, aby nenarušili proces hydratace pleti.


SERV_IMG
SERV_IMG

BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE- INDIKACE A PŘÍNOSY

 • Snížená elasticita pokožky
 • Potřeba hydratace suché pokožky
 • Špatná kvalita pokožky vlivem stresu
 • Malé a středně hluboké vrásky
 • Kouření a zašedlý vzhled pleti
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pokožky
 • Hydratace a osvěžení pokožky
 • Zlepšení a sjednocení zdravého tónu pleti
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Navrácení hydratace po vystavení pleti UV záření

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY?

 • SERV_Array SERV_Array
 • POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

 • Konzultace s našimi zkušenými dermatology a probrání všech možných řešení vašeho problému. Předmětem konzultace je i zdravotní stav klienta, vhodnost konkrétního zákroku a cena zvoleného zákroku.

 • Před samotným zákrokem biorevitalizace či redermalizace se na ošetřovanou oblast nanese, pro větší komfort klienta, znecitlivující mast, která působí cca 30-45 minut.

 • Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek pro biorevitalizaci nebo redermalizaci přesně do problematických míst. Injekční aplikace výplňových materiálů je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.

 • Ošetření biorevitalizace i redermalizace by se pro dlouhodobou hydrataci mělo aplikovat ve třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, je výsledek vidět po 2-3 týdnech a přetrvá 8-12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

HYALURONOVÁ BIOREVITALIZACE A REDERMALIZACE. CENA od 1 400 KČ

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Biorevitalizace je pouze minimálně invazivní metoda obnovy a hydratace, která zahrnuje drobné injekce koktejlu kyseliny hyaluronové (HA), vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů do horních vrstev pokožky. Tento mix výživných přísad pomáhá docílit hluboké hydratace a oživení pokožky. Používá se jako ošetření v případě potřeby dodání hydratace, boje s pigmentací či známkami stárnutí.

Cena ošetření se vždy odvíjí od druhu používaného produktu pro biorevitalizaci a oblasti, která je ošetřovaná.

Oční okolí 1 400 Kč

Obličej Biorevitalizace (HYALURONIC ACID 2%) 3200 Kč – 5000 Kč

Obličej Biorevitalizace AQUASHINE BTX 2ml nebo JALUPRO 4 950 Kč

Obličej Biorevitalizace JALU-PRO HMW 2ml 3 900 Kč

Obličej Redermalizace 3500 Kč – 8200 Kč


Často kladené dotazy

Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základní strukturu stavby kůže. Bohužel s postupujícím věkem se její množství snižuje a projevem je ztráta hydratace a stárnutí pokožky. Dodání kyseliny hyaluronové zpět do pokožky má blahodárné účinky při zmírňování jejího stárnutí. Obsah kyseliny hyaluronové najdete i v mnoha kosmetických přípravcích pro domácí péči, které zvyšují hydrataci pleti. Avšak pro pokožku je cena vpravení kyseliny hyaluronové přímo do povrchové a střední vrstvy pokožky během biorevitalizace z hlediska hydratace nevyčíslitelná.
Kyselina hyaluronová zajištuje především účinnou hydrataci pokožky. Vytváří vhodné prostředí pro reakce v pokožce, včetně procesu syntézy kolagenu a elastinu. Chrání kůži před zevními vlivy a udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Díky schopnosti hydratace vyhlazuje starší vrásky a oddaluje vznik nových. Účinně blokuje volné radikály a má antioxidační účinky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, zabraňuje vzniku strií, zlepšuje stav vlasů a pokožky. Urychluje hojení ran a brání vzniku jizev.
Biorevitalizace - jsou kosmetické injekce, které obohacují kůži hojivými, hydratujícími a pružnost dodávajícímí komponenty. Jde o ambulantní nechirurgické zákrok, jehož cena jej dělá dostupným. Biorevitalizace je metodou obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk, které ke správné funkci potřebují právě hydrataci.
Biorevitalizace není limitována věkem, nicméně se zpravidla neprovádí u žen těhotných a kojících, pacientů s diabetem prvního typu, také v případě, že se v místě ošetření projevilo kožní onemocnění, případně pokud jste v období uplynulého půl roku absolvovali léčbu zhoubného nádoru.

Exkluzivní nabídka

00 00 00 00
dny hod min sek
Biorevitalizace a Redermalizace
1 200 Kč 1 650 Kč

Mohlo by Vás také zajímat

Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi...
Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit...
Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických...
Naši partneři
Naši partneři

STÁLE MÁTE DOTAZY?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět

+420

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Uvědomuji si, že mohu moje údaje opravit a mohou také požádat o jejich odstranění.

  Zavoláme Vám

  Anna
  Customer Support BS Clinic

  Hey there I am here to help, so let me know whats up and I will be happy to find a solution.

  Start Chat with