ul. Lublaňská 13, 120 00, Praha 2, Česká republika

obrázek Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace

Hyaluronová redermalizace a biorevitaliza­ce - kompletní antiagingové ošetření, které umožňuje provést komplexní hydrataci pokožky a viditelně zlepšit její stav díky aplikaci kyseliny hyaluronové. Mějte krásnou a mladistvou pleť.

Biorevitalizace kyselinou hyaluronovou

Injekční metoda intenzivní hydratace s okamžitým a dlouhodobým efektem. Cílené a přirozené omlazení pleti přírodní neretikulovanou kyselinou hyaluronovou. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci. Takto dehyrdovaná kůže ztrácí pružnost, stává bledou, zvrásněnou a zvláště v oblasti dekoltu, krku a na hřbetech rukou se tento problém obtížně řeší. Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.

Po proceduře se výrazně zlepšuje textura pleti a barva obličeje, zvyšuje se elasticita pleti, vyhlazují se drobné vrásky a odstraňují se tmavé kruhy pod očima. Ošetření je nejen vysoce efektivní při zlepšování celkového zdraví pokožky, ale také vynikající k řešení jemných linek a vrásek, problémů s pružností a pevností pokožky. Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry.

Indikace a přínosy ošetřeni

 • Viditelné známky stárnutí pleti
 • Ztráta elasticity a jasu pokožky
 • Malé a střední vrásky
 • Suchá pokožka, její ochabnutí
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pleti
 • Hydratace a svěžest pleti
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Vypnutí tonusu (pevnosti) a kontur pleti

Které oblasti mohou být ošetřovány

 • Obličej
 • Krk
 • Dekolt
 • Ruce

Postup ošetření (zákroku)

 • Konzultace s našimi zkušenými dermatology a probrání všech možných řešení vašeho problému.
 • Před samotným zákrokem se na ošetřené místo nanese pro větší komfort klienta znecitlivující mast, která působí cca 30-45 minut.
 • Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek přesně do problematických míst. Injekční aplikace výplňových materiálů je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.
 • Procedura by se měla aplikovat ve třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, je výsledek vidět po 2-3 týdnech a přetrvá 8-12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.
obrázek Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace
Biorevitalizace a Redermalizace

Kyselina hyaluronová injekce cena

Hyaluronová redermalizace a biorevitalizace Jedná se o injekční aplikaci – mezoterapii, díky které je vpravena do pleti obličeje a krku kyselina hyaluronová, kyselina jantarová, křemík, kolagen a další účinné látky. Preparáty jsou vpravovány do povrchové a střední vrstvy pleti, abychom dosáhli maximálního efektu tohoto přípravku. Pouze tímto způsobem se kyselina může dostat do buněčně části a začít svoji obvyklou práci: silnější tvorbu elastanu a kolagenu, hydrataci a regeneraci kůže zevnitř.

Oční okolí
1 200 Kč
Obličej Biorevitalizace HYALURONIC ACID 2%
1 600 Kč
Obličej Biorevitalizace AQUASHINE BTX 2ml nebo JALUPRO
3 500 Kč
Obličej Biorevitalizace JALU-PRO HMW 2ml
4 000 Kč
Obličej Redermalizace
6 500- 7 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Často kladené dotazy

Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základy struktury kůže. Bohužel věkem se její množství snižuje (přibližně po 40 roce života je jí už o polovinu méně) a neblahým projevem je stručně řečeno, stárnutí pokožky. Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Její vlastnosti spočívají ve spojování vláken kolagenu a elastinu a v mimořádných schopnostech vázat molekuly vody. Její účinek proti stárnutí spočívá také v mobilizaci pokožky k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, zpomalení rozkladu vláken kolagenu a v antioxidační aktivitě.
Zajištuje účinnou hydrataci. Má regenerační účinky a vytváří vhodné prostředí pro reakce vznikající v pokožce, včetně procesu syntézy kolagenu a elastinu. Chrání kůži před zevními vlivy a udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky (vyplňuje vrásky a rýhy zevnitř) a oddaluje vznik nových. Účinně blokuje volné radikály a má antioxidační účinky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, zabraňuje vzniku strií, zlepšuje stav vlasů a pokožky. Urychluje hojení ran a brání vzniku jizev.
Biorevitalizace - jsou kosmetické injekce, které obohacují kůži hojivými, hydratujícími a pružnost dodávajícímí komponenty. Jedná se o metodu obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením kyselinou hyaluronovou, která se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Účinně odstraňuje vrásky, stahuje rozšířené póry a redukuje akné.
Biorevitalizace není limitována věkem, nicméně se zpravidla neprovádí u žen těhotných, kojících, pacientů s diabetem prvního typu, také v případě, že se v místě ošetření projevilo kožní onemocnění, případně pokud jste v období uplynulého půl roku absolvovali léčbu zhoubného nádoru.
Naši partnery