ul. Lublaňská 13, 120 00, Praha 2, Česká republika

Hyaluronová Biorevitalizace a Redermalizace

Hyaluronová redermalizace a biorevitaliza­ce - kompletní antiagingové ošetření, které umožňuje provést komplexní hydrataci pokožky a viditelně zlepšit její stav díky aplikaci kyseliny hyaluronové. Mějte krásnou a mladistvou pleť.

Objednejte si konzultaci

Biorevitalizace kyselinou hyaluronovou

Injekční metoda intenzivní hydratace s okamžitým a dlouhodobým efektem. Cílené a přirozené omlazení pleti přírodní neretikulovanou kyselinou hyaluronovou. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci. Takto dehyrdovaná kůže ztrácí pružnost, stává bledou, zvrásněnou a zvláště v oblasti dekoltu, krku a na hřbetech rukou se tento problém obtížně řeší. Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.

Po proceduře se výrazně zlepšuje textura pleti a barva obličeje, zvyšuje se elasticita pleti, vyhlazují se drobné vrásky a odstraňují se tmavé kruhy pod očima. Ošetření je nejen vysoce efektivní při zlepšování celkového zdraví pokožky, ale také vynikající k řešení jemných linek a vrásek, problémů s pružností a pevností pokožky. Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry.

Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011

Indikace a přínosy ošetřeni

 • Viditelné známky stárnutí pleti
 • Ztráta elasticity a jasu pokožky
 • Malé a střední vrásky
 • Suchá pokožka, její ochabnutí
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pleti
 • Hydratace a svěžest pleti
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Vypnutí tonusu (pevnosti) a kontur pleti

Které oblasti mohou být ošetřovány?

 • Obličej
 • Krk
 • Dekolt
 • Ruce

Biorevitalizace a Redermalizace od 1 200 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Hyaluronová redermalizace a biorevitalizace Jedná se o injekční aplikaci – mezoterapii, díky které je vpravena do pleti obličeje a krku kyselina hyaluronová, kyselina jantarová, křemík, kolagen a další účinné látky. Preparáty jsou vpravovány do povrchové a střední vrstvy pleti, abychom dosáhli maximálního efektu tohoto přípravku. Pouze tímto způsobem se kyselina může dostat do buněčně části a začít svoji obvyklou práci: silnější tvorbu elastanu a kolagenu, hydrataci a regeneraci kůže zevnitř.

Oční okolí 1 200 Kč

Obličej Biorevitalizace HYALURONIC ACID 2% 1 600 Kč

Obličej Biorevitalizace AQUASHINE BTX 2ml nebo JALUPRO 3 500 Kč

Obličej Biorevitalizace JALU-PRO HMW 2ml 4 000 Kč

Obličej Redermalizace 6 500- 7 500 Kč

Často kladené dotazy

Kyselina hyaluronová spolu s vlákny kolagenu a elastinu představuje základy struktury kůže. Bohužel věkem se její množství snižuje (přibližně po 40 roce života je jí už o polovinu méně) a neblahým projevem je stručně řečeno, stárnutí pokožky. Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Její vlastnosti spočívají ve spojování vláken kolagenu a elastinu a v mimořádných schopnostech vázat molekuly vody. Její účinek proti stárnutí spočívá také v mobilizaci pokožky k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, zpomalení rozkladu vláken kolagenu a v antioxidační aktivitě.
Zajištuje účinnou hydrataci. Má regenerační účinky a vytváří vhodné prostředí pro reakce vznikající v pokožce, včetně procesu syntézy kolagenu a elastinu. Chrání kůži před zevními vlivy a udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky (vyplňuje vrásky a rýhy zevnitř) a oddaluje vznik nových. Účinně blokuje volné radikály a má antioxidační účinky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, zabraňuje vzniku strií, zlepšuje stav vlasů a pokožky. Urychluje hojení ran a brání vzniku jizev.
Biorevitalizace - jsou kosmetické injekce, které obohacují kůži hojivými, hydratujícími a pružnost dodávajícímí komponenty. Jedná se o metodu obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením kyselinou hyaluronovou, která se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Účinně odstraňuje vrásky, stahuje rozšířené póry a redukuje akné.
Biorevitalizace není limitována věkem, nicméně se zpravidla neprovádí u žen těhotných, kojících, pacientů s diabetem prvního typu, také v případě, že se v místě ošetření projevilo kožní onemocnění, případně pokud jste v období uplynulého půl roku absolvovali léčbu zhoubného nádoru.

Exkluzivní nabídka

00 00 00 00
dny hod min sek
Biorevitalizace a Redermalizace
1 200 Kč 1 650 Kč

Mohlo by Vás také zajímat

Mezoterapie – omlazení pleti, vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Mezoterapie je velmi...
85
Chemický peeling: Opravdu vyřeší akné, pigmentové skvrny i vrásky. Dovolte vaší pleti zazářit...
85
Není toxin jako toxin. Takový botulotoxin je vskutku zázračný. Znehybní část vašich mimických...
85
Naši partneři

Stále máte dotazy?

Uveďte jméno, telefonní číslo a naši odborníci na krásu Vám co nejdříve zavolají zpět.