ul. Rumunská 12, 120 00, Praha 2, Česká republika

HIFU Ultherapie facelifting

Zralá nebo povadlá pleť? Zkuste prémiové ošetření, které nahrazuje chirurgický zákrok! Omládněte bez bolesti již po jednom neinvazivním ošetření pomocí nejmodernější technologie Ultherapie.

Objednat

Co je neinvazivní HIFU smas lifting (Ultratherapie systém)?

Technologie Ultherapy získala v roce 2011 nejvyšší FDA certifikaci jako vůbec první metoda “neinvazivního liftingu a vypnutí dermální i hluboké subdermální struktury pomocí neinvazivně dodané energie”. Podle této certifikace cílí Ulthera do stejných hlubokých subdermálních struktur zvaných “superficiální muskulární aponeurotický systém” (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu. Nemusíte se však obávat anestezie a následné rekonvalescence.

Ultherapy je jednorázovým zákrokem, který nastartuje a obnoví paměť pokožky a podpůrné tkáně. Vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku dochází k vypnutí tkáně a následné výrazné novotvorbě kolagenních struktur. Dříve jsme nebyli schopni vytvořit lifting a zpevnění zevnitř! Radiofrekvence (Thermage) nám umožnila jít částečnou cestou ložiskového prohřívání, ale ultherapy je mnohem efektivnější, cílenější a působí i hlouběji. Podpovrchová žádoucí tepelná poškození obklopená zdravou tkání působí lifting, zpevnění i tvorbu kolagenu.


Pracujeme v oblasti krásy již od roku 2011.

Indikace a přínosy ošetření HIFU UltheraLift

 • Viditelné známky stárnutí pokožky
 • Ztráta elasticity a jasu pokožky
 • Malé a středně hluboké vrásky
 • Ochabnutí rysů a suchá pokožka
 • Zastavení procesu stárnutí a zlepšení elasticity pleti
 • Dodání hydratace a svěžesti pro pleť
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Obnovení tonusu (vypnutí) pleti a kontur tváře

KTERÉ OBLASTI MOHOU BÝT OŠETŘOVÁNY METODOU ULTHERAPY

 • Obličej
 • Krk
 • Podbradek
 • Lícní kosti
 • Postup ošetření Ultherapy SMAS lifting

 • Ošetřující lékař přikládá hlavici přístroje na pokožku v oblastech vhodných k ošetření a přístroj vydává energii řízenou rychlostí, která proniká epidermis do hlubších vrstev kůže.
 • Ošetřující lékař přikládá hlavici přístroje na pokožku v oblastech vhodných k ošetření a přístroj vydává energii řízenou rychlostí, která proniká epidermis do hlubších vrstev kůže
 • Ulrazvuková energie se mění na tepelnou energii, která poskytuje pleti příznivou teplotu pro potřebnou tvorbu kolagenu. Ultrazvuk působí tepelně, což může vyvolat u pacienta pocit nepříjemného pnutí až lehké bolestivosti v místech, kde se ultrazvuk odráží od kosti.
 • Tento pocit však vždy brzy odezní a zároveň dává vědět, že ultrazvuk ovlivnil správné vrstvy. Zvýšená produkce kolagenu v pleti způsobuje znatelné vypnutí a obnovení tonusu v hlubších vrstvách pleti po dobu 2-3 měsíců po ošetření.

Cena HIFU Ultherapie facelifting od 7 500 Kč

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice.

Ošetření Ultherapy lze provádět jednorázově místo omlazujících kosmetických ošetření nebo dle doporučení v sérii několika ošetření cca 1krát ročně, kdy se celkový efekt omlazení prodlouží. Po každém ošetření je již patrný výsledek, ale každé další ošetření výsledek zlepší. Účinek jediného ošetření přetrvává až 3- 5 let. Po ošetření nejste nijak omezeni v každodenních aktivitách.

Okolí očí (brow lifting) 7 500 Kč

Oblast celého krku 14 500 Kč

Podbradek 10 000 Kč

Oblast tváře 11 500 Kč

Dolní části obličeje (Tvář + Krk) (ušetříte až 6 500 Kč!) 20 000 Kč

Celý obličej 22 000 Kč

Celý obličej + Podbradek (horní části krku) (ušetříte až 7 000 Kč!) 25 000 Kč

Často kladené dotazy

Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Výsledek se dostaví již po jednom ošetření. Každé další ošetření však zlepší a prodlouží liftingový a omlazující efekt. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se rozvíjí po následující 2 až 3 měsíce. Dále se aktivuje tvorba nového kolagenu, který přetrvává až po dobu 3-5 let. Doporučujeme ošetření opakovat po 1 roce.
Ultrazvuk působí tepelně, což může vyvolat u pacienta pocit nepříjemného pnutí až lehké bolestivosti v místech, kde se ultrazvuk odráží od kosti. Tento pocit však vždy brzy odezní a zároveň dává vědět, že ultrazvuk ovlivnil správné vrstvy pokožky.
Po ošetření se můžete bez obav věnovat běžným každodenním aktivitám, nemusíte se obávat žádné dlouhé rekonvalescenční doby
Srdeční kardiostimulátor, diabetes, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce, těhotenství a období kojení, tetování v oblasti ošetření, onkologická onemocnění a kovové implantáty v místě aplikace
Naši partneři